Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Gry flash w necie


Strona Główna
Zajrzało 6065
A ślad zostawiło 0

Księga Gości
Księga Gości
Dodaj do Księgi
O mnie
Dodaj do Ulubionych
Archivum
2011
Sierpień
Czerwiec
Kwiecień
Luty
Styczeń

Przyjaciele


Linki

Blog poświęcony temu, jak pracować i szukać pracy oraz jak się po tym rozerwać


Gry flash w necie

Gry online zazwyczaj nie są może najlepszej jakości graficznej, ale nie samą grafiką gracz żyje. Możemy grać w sudoku, scrabble, warcaby, szachy i wiele innych gier tego typu. Dla tych mniej wymagających intelektualnie, leniwych lub po prostu zmęczonych obowiązkami dnia codziennego, etc. są gry zręcznościowe, które nie wymagają uruchamiania skomplikowanych procesów poznawczych. Są to różnego typu gry samochodowe, gry akcji, wyścigi, strzelanki, gry sportowe… Gierki możemy też podzielić na takie, które da się przejść i ukończyć oraz takie, w które grać można niemal bez końca. Te drugie są po prostu grami, w których zdobywa się punkty i miejsce w różnego rodzaju rankingach. Walczy się w nich nie o przejście danych etapów (poziomów), ale o to, by być jak najlepszym w porównaniu z innymi graczami grającymi w tę samą grę online.
Zobacz na www.gry-24.pl
Istnieją już nawet gry online rpg robione całkowicie pod przeglądarkę internetową. Gramy tam z graczami z całego świata również walcząc głównie o miejsce w rankingach, ale i o to by po prostu rozwijać swoje konto/ postać. W tych grach bardziej liczy się dobra strategia oraz ilość czasu poświęconego na grę niż jakieś specjalne umiejętności, które oczywiście też się przydadzą. Wielu graczy dzieli indywidualne konta na parę osób, by przynajmniej trochę wyprzedzić konkurencję, ale często kończy się to blokadą konta przez webmasterów strony www z grami za naruszenie warunków regulaminu, gdyż zwykle takie praktyki są zabronione. Ostatnio gry akcji online zyskują nowych użytkowników poprzez coraz więcej portali społecznościowych, na czele z Facebookiem, które umieszczają coraz więcej gier na swoich stronach. Jak widać zjawisko jakim jest gra online dynamicznie się rozwija i ma jasną przyszłość w Internecie.
E-sport, czyli wirtualne zmagania w sieci, uważane są w Polsce co najwyżej za pewną ciekawostkę. Jednak są kraje takie jak Korea Południowa, gdzie zmagania graczy obserwują na stadionach tysiące widzów, a stacje telewizyjne prowadzą transmisje z cyberolimpiad.

Gry online są zazwyczaj darmowe, ale właściciele tych gier i tak na nich sporo zarabiają po przez dodatkowe opłaty za konta Premium, reklamę, czy też dodatkową sprzedaż wykorzystywanych w grze przedmiotów, bonusów, etc.


Głosuj (0)

21:54:41 12/01/2011 [Powrót] Komentuj